با ما تماس بگیرید: 5-22661324(021)

سرویس بسته ویژه اینستاگرم ایران

بسته ویژه

شرکت‌هایی که به دنبال تبلیغات در اینستاگرام و به‌ویژه جذب کاربران ایرانی هستند می‌توانند از "بسته ویژه" ما بهره‌مند شوند. بسته ویژه شامل خدمات گزارش های تحلیلی، اتوماسیون، تولید محتوا و مدیریت صفحات اینستاگرام می‌شود. همان‌طور که مستحضرید، کاربران اینستاگرام علاقه زیادی به رسانه‌های اجتماعی بصری دارند؛ درنتیجه قرار دادن عکس‌های جذاب از کسب‌وکارتان باعث می‌شود کاربران اینستاگرام برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت شرکتتان مراجعه کنند و اطلاعات بیشتری درباره شما و خدماتتان به دست آورند. در نظر داشته باشید اینستاگرام تنها شبکه اجتماعی است که با کاربران حتی در خصوصی‌ترین لحظات همراه است. بر اساس آخرین آمار رسمی اینستاگرام، 86 درصد از کاربران اینترنتی، جز اولین کارهای دیجیتالی که هرروز صبح انجام می‌دهند چک کردن اینستاگرام است.

در ادامه به معرفی خدمات این بسته می‌پردازیم:

بررسی وضعیت کسب و کار در فضای مجازی

آنالیزورهای تیم instagramiran.com به‌منظور تدوین یک برنامه اجرایی برای تبلیغ در اینستاگرام، رفتار و سلیقه کاربران را موردمطالعه قرار می‌دهند. بررسی عملکرد رقبا از دیگر کارهایی است که در تدوین یک استراتژی مؤثر، بسیار تأثیرگذار است.

 

بررسی وضعیت کسب و کار در فضای مجازی
تدوین استراتژی در اینستاگرام

تدوین استراتژی

پس از انجام بررسی‌های همه‌جانبه، استراتژی و نقشه راه فعالیت در اینستاگرام تدوین می‌گردد. این استراتژی مخصوص یک صفحه نوشته می‌شود و از آن برای هیچ صفحه دیگری استفاده نمی‌شود.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

راه اندازی سیستم اتوماسیون

برای اینکه بتوانید کالا و خدمات موردنظرتان را با موفقیت در اینستاگرام تبلیغ کنید نیازی نیست 24 ساعته آنلاین باشید. برای این کار می‌توانید از سیستم اتوماسیون استفاده کنید. سیستم خودکارسازی بر اساس اطلاعات برنامه‌ریزی‌شده‌ای که نتیجه گزارش تحلیلی تیم اینستاگرام ایران است، از طرف حساب کاربری شما عکس‌ها و مطالب اینستاگرام را لایک/ فالو می‌کند. کسانی که صفحه‌شان را لایک می‌کنید معمولاً روی نامتان کلیک می‌کنند و سری به‌حساب کاربری‌تان می‌زنند. از آن جا که محتوای تولیدی، بر اساس سلیقه کاربران است، احتمال فالو کردن دیگر کاربران افزایش می یابد. 

 

 جذب فالوور واقعی
تحلیل و بررسی

تحلیل و بررسی صفحه اینستاگرام

به‌منظور آگاهی مدیران صفحات اینستاگرامی، تیم تحلیل و بررسی اینستاگرام ایران، ماهیانه گزارش عملکرد صفحه را در اختیار مدیران قرار می‌دهند. این گزارش‌ها بررسی وضعیت هشتگ ها، بهترین زمان پست گذاری، مشخص کردن کاربران فعال، نمایش نمودار روند رشد صفحه و بسیاری موارد کاربردی دیگر را دربر می‌گیرد.

برنامه ریزی پست ها

سیستم "برنامه‌ریزی پست‌های اینستاگرام ایران" این قابلیت را دارد تا عکس‌ها و ویدیوهای شمارا در تاریخ و ساعت مشخص پست کند. این سرویس به شما کمک می‌کند تا پست‌های خود را از ماه‌ها جلوتر برنامه‌ریزی کنید.

برنامه ریزی پست ها
تولید محتوای مناسبتی در اینستاگرام

تولید محتوای مناسبتی

برای ارتباط مؤثرتر با فالوورها، طراح تیم اینستاگرام ایران، در مناسبت‌ها و رویدادهای مختلف، پست‌های مناسبتی با لوگو و برند مشتریان تولید کرده و بر روی صفحه قرار می‌دهند. این مناسبت‌ها می‌تواند بر اساس تقویم ایران و یا مناسبت‌های بین‌المللی باشد.

تولید پست با موضوع محصولات و خدمات

تیم تولید محتوای Instagramiran.com بر اساس سلیقه مخاطبان، محتوای تأثیرگذار برای صفحه اینستاگرام مشتریان تولید می‌کنند چراکه نقطه برتری پیجی نسبت به پیج دیگر، محتوای آن است. پیج هایی که محتوای خود را بر اساس سلیقه مخاطبان تولید می‌کنند، از میزان تعامل بیشتری با کاربران برخوردارند.

 

تولید محتوای خلاقانه برای اینستاگرام
ویدیو مارکتینگ در اینستاگرام

تولید ویدیو

هنرمندان خلاق تیم اینستاگرام ایران، پس از بررسی نیازهای مشتریان، ویدیوهای 59 ثانیه‌ای و مطابق استانداردهای اینستاگرام تولید می‌کنند. در تولید این ویدیوها از آخرین روش‌های کلیپ سازی استفاده می‌گردد.

 

حذف اسپم

کارشناسان اینستاگرام ایران این توانایی رادارند تا کامنت های اسپمی که بر روی پست های شما قرار می‌گیرند را حذف کنند.

 

حذف اسپم از اینستاگرام
انعکاس اخبار زنده در اینستاگرام

پوشش اخبار زنده

مشتریان با خرید بسته ویژه، می‌توانند از سرویس پوشش اخبار بهره‌مند شوند. در این سرویس، عکاسان و خبرنگاران اینستاگرام ایران با حضور در محل کسب‌وکار مشتریان، اخبار زنده تهیه‌کرده و در صفحه قرار می‌دهند.

طراحی کمپین‌های تبلیغاتی

یکی از تأثیرگذارترین روش‌ها در برندینگ و جذب مخاطب بیشتر، راه‌اندازی مسابقات و کمپین‌های تبلیغاتی است. کارشناسان اینستاگرام ایران، می‌توانند مسابقات و کمپین‌های تبلیغاتی زیادی را در راستای اهداف پیش‌بینی‌شده طراحی و اجرا کنند.

کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام
پاسخ گویی به کامنت ها

پاسخ‌گویی به کامنت ها

یکی از دغدغه‌های همیشگی مدیران صفحات، پاسخگویی به کامنت های فالوورها است. پاسخگویی به‌موقع به کاربران، تأثیر زیادی در ارتباط با مخاطبان دارد. ادمین های اینستاگرام ایران با دریافت اطلاعات موردنیاز از مدیران، اقدام به پاسخگویی به کامنت ها می‌کنند.

ارائه مشاوره برای تبلیغ در صفحات دیگر اینستاگرامی

چنانچه مدیران صفحات اینستاگرامی قصد تبلیغ در دیگر صفحات اینستاگرام را داشته باشند، مشاوران اینستاگرام ایران آن‌ها را در انتخاب صفحه مناسب و پربازدید راهنمایی می‌کنند. متأسفانه بسیاری از پیج های تبلیغاتی از فالوور فیک استفاده می‌کنند و تبلیغ در آن‌ها، بازخورد خوبی به همراه نخواهد داشت به همین دلیل، انتخاب صفحه مناسب جهت تبلیغ، امری ضروری محسوب می‌شود.

تبلیغ صفحات اینستاگرام

درخواست مشاورهImage    سفارش دهید Image

قیمت بسته های تبلیغات در اینستاگرام

بسته ویژه
4.995.000 تومان
بررسی وضعیت کسب و کار در اینستاگرام
تدوین استراتژی
راه اندازی سیستم اتوماسیون
24 ساعت / 7 روز هفته
تحلیل و بررسی صفحه اینستاگرام
برنامه ریزی پست ها
24 ساعت / 7 روز هفته
تولید محتوای مناسبتی
طراحی 60 پست در ماه
تولید 2 ویدیو خلاقانه
حذف اسپم ها
پوشش اخبار زنده
طراحی کمپین های تبلیغاتی
پاسخ گویی به 500 کامنت در ماه
ارائه مشاوره برای تبلیغ در اینستاگرام
بسته حرفه ای
2.495.000 تومان
بررسی وضعیت کسب و کار در اینستاگرام
تدوین استراتژی
راه اندازی سیستم اتوماسیون
24 ساعت / 7 روز هفته
تحلیل و بررسی صفحه اینستاگرام
برنامه ریزی پست ها
24 ساعت / 7 روز هفته
تولید محتوای مناسبتی
طراحی 30 پست در ماه
تولید 1 ویدیو خلاقانه
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
بسته پایه
1.050.000 تومان
ندارد
ندارد
راه اندازی سیستم اتوماسیون
24 ساعت / 7 روز هفته
تحلیل و بررسی صفحه اینستاگرام
برنامه ریزی پست ها
24 ساعت / 7 روز هفته
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد

بسته اختصاصی

چنانچه بسته های حرفه ای و ویژه پاسخگوی نیازهای تبلیغاتی شما نبود و نیاز به آیتم های بیشتری داشتید می توانید سرویس های مورد نیاز خود را از میان موارد اشاره شده انتخاب کرده و بسته اختصاصی خود را ایجاد کنید. 

بسته اختصاصی
برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید
ایجاد بسته اختصاصی مطابق نیازهای شما

نظرات کاربران

دکتر فرشته منصور
www.tamadoctor.ir
2015-12-07, 10:00
با استفاده از خدمات وب سایت اینستاگرام ایران، تعداد فالورها به شدت افزایش پیدا کرده و که این فالورها ارتباط خوبی با صفحه دارند. عکس ها هم به صورت منظم در صفحه پست می شوند.
سینا نصیری
www.tefalonline.com
2015-12-01, 10:12
عکس ها و ویدیوهایی که توسط وب سایت اینستاگرام ایران تولید شده است باعث افزایش کاربران و فروش وب سایت تفال آنلاین شده است.

وبلاگ

اینستاگرام و تغییر در الگوریتم آن

برای سال ها ما عادت کرده ایم که پست های دوستانمان در فضای مجازی را به ترتیب خاصی مشاهده کنیم. چنانچه خبرخوان خود را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دوباره باز کنید آن ستونی که می بینید تازه ترین خبرها به لحاظ زمانی را برای شما نمایش خواهد داد. هر چقدر پایین بروید پست ها و مطالب قدیمی تر می شوند.

برخورد با صفحات نامناسب مدلینگ در اینستاگرام

 

اینستاگرام اکنون به یک شبکه ی مجازی محبوب و پر مخاطب تبدیل شده است. از زمان تولدش در سال 2010 تا کنون اینستاگرام رشد چشمگیر مخاطبان و صفحاتش را شاهد بوده است. افراد و شرکت ها هر کدام برای خود صفحه ای را ایجاد کرده و عکس ها و ویدیوهای کوتاه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.  شرکت های فعال در زمینه های مختلف و افرادی که به صورت مستقل، حرفه ای را دنبال می کنند به شکل منظم به تبلیغ محصولات خود در اینستاگرام می پردازند.