با ما تماس بگیرید: 5-22661324(021)

بسته پایه تبلیغات در اینستاگرام

بسته پایه

آمارها نشان می دهند که بسیاری از افراد پیش از آنکه از خانه خارج شوند، تصمیم خود را برای خرید یک کالا گرفته اند. امروزه هنگامی که شما نیز تصمیم به خرید کالایی دارید، ابتدا در اینترنت و فضای مجازی آنرا بررسی می کنید تا نهایتا ً هنگام خرید بهترین ها را برای خود تهیه کنید. اکنون در کنار موتورهای جستجو مانند گوگل، در ایران اینستاگرام نیز شاهد رشد روزافزون بوده است.

حال این سوال پیش می آید که چرا حضور موثر در اینستاگرام حائز اهمیت است؟ برای پاسخ به این سؤال می‌توان گفت که افزایش محبوبیت این شبکه اجتماعی و افزایش روزبه‌روز کاربران آن، اینستاگرام را به مکانی مناسب برای تبلیغات تبدیل کرده است. کاربران اینترنتی بخش قابل توجه ای از اطلاعات مورد نیاز خود را مانند قیمت لوازم آرایشی و بهداشتی، مشخصات رستوران ها و کافی شاپ ها، بهترین نرخ تورها و پروازها و یا حتی پزشکان مجرب را در اینستاگرام جستجو می کنند.

اگر شما هم تا به حال فعالیت قابل توجه ای در شبکه های اجتماعی نداشته اید، اگر صفحه اینستاگرام ندارید و یا به تازگی یک صفحه اینستاگرام ایجاد کرده اید و هنوز فالوور زیادی ندارید، اگر پست های شما لایک و کامنت های زیادی نمی گیرند، ما می توانیم به صفحه شما را فعال کرده و تعامل شما با کاربرانتان را افزایش دهیم که این امر در نهایت باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما می گردد.

بخشی از وظایف ما به شرح زیر است:

بررسی وضعیت کسب و کار در فضای مجازی

اولین گام برای بیشتر دیده شدن، بررسی وضعیت کسب و کار شما در اینترنت است. برای این کار ما وضعیت کسب و کار شما در اینترنت و سپس موقعیت رقبا را بررسی خواهیم کرد. نهایتاً بر اساس داده های بدست آمده، استراتژی تبلیغاتی مخصوص کسب و کار شما را تدوین خواهیم کرد.

 

بررسی وضعیت کسب و کار در فضای مجازی
تدوین استراتژی در اینستاگرام

تدوین استراتژی

استراتژی تبلیغاتی یک رکن اساسی در افزایش فالوورهای صفحه می باشد. این نقشه راه، مرجع اصلی در طراحی محتوا و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی محسوب می شود.                                                                                                                                                                                                            

راه اندازی سیستم اتوماسیون

یکی از راه های دیده شدن در اینستاگرام و افزایش فالوور، فالو کردن (به عبارتی دیگر دنبال کردن) صفحه های دیگر است. بنابراین می بایست مرتب در اینستاگرام جستجو کنیم و صفحه های جدید را فالو کنیم. انجام این کار به صورت دستی به زمان زیادی احتیاج دارد و می تواند بسیار خسته کننده باشد. ما صفحه اینستاگرام شما را در سیستم اتوماسیون قرار می دهیم. سیستم اتوماسیون مانند مدیری خستگی ناپذیر عمل می کند که به صورت بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته با دیگر کاربران اینستاگرام ارتباط برقرار کرده و فالوورهای جدیدی را به صفحه می افزاید.

 

جذب فالوور واقعی اینستاگرام
تحلیل و بررسی صفحات اینستاگرام

تحلیل و بررسی صفحه اینستاگرام

کارشناسان اینستاگرام ایران به صورت متداول گزارش هایی را تولید می کنند تا مدیران صفحات از روند پیشرفت کار مطلع شوند. در این گزارش ها که به صورت جدول و نمودار تولید می شوند، همه بخش های صفحه، مورد بررسی قرار می گیرد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

برنامه ریزی پست ها

پس از تولید محتوا، پست های طراحی شده باید بر روی صفحه قرار گیرند. ما این کار را با استفاده از سیستم مکانیزه ای انجام می دهیم که به آن برنامه ریزی پست ها می گوییم.

در این سیستم پست های طراحی شده از مدت ها قبل، در روز و ساعت مشخص برنامه ریزی می شوند.

برنامه ریزی پست های اینستاگرام
تولید محتوای مناسبتی اینستاگرام

تولید محتوای مناسبتی

برای ارتباط هرچه بیشتر با فالوورها بهتر است مناسبت ها نیز مورد توجه قرارگیرند. جهت صمیمی تر کردن رابطه شما با فالوورهایتان در بسته پایه ما پست های مناسبتی نیز برای هر ماه قرار دارد.

تولید پست با موضوع محصولات و خدمات

 بازه تولید محتوا بسیار گسترده است، آنچه که حائز اهمیت است، متناسب بودن محتوا با کسب و کار شماست. در بسته پایه، ما 15 پست برای کسب و کار شما، طراحی می کنیم.

 

تولید محتوای خلاقانه در اینستاگرام

درخواست مشاورهدرخواست مشاوره در اینستاگرام ایران    سفارش دهید سفارش بسته های تبلیغ در اینستاگرام

قیمت بسته های تبلیغات در اینستاگرام

بسته ویژه
4.995.000 تومان
بررسی وضعیت کسب و کار در اینستاگرام
تدوین استراتژی
راه اندازی سیستم اتوماسیون
24 ساعت / 7 روز هفته
تحلیل و بررسی صفحه اینستاگرام
برنامه ریزی پست ها
24 ساعت / 7 روز هفته
تولید محتوای مناسبتی
طراحی 60 پست در ماه
تولید 2 ویدیو خلاقانه
حذف اسپم ها
پوشش اخبار زنده
طراحی کمپین های تبلیغاتی
پاسخ گویی به 500 کامنت در ماه
ارائه مشاوره برای تبلیغ در اینستاگرام
بسته حرفه ای
2.495.000 تومان
بررسی وضعیت کسب و کار در اینستاگرام
تدوین استراتژی
راه اندازی سیستم اتوماسیون
24 ساعت / 7 روز هفته
تحلیل و بررسی صفحه اینستاگرام
برنامه ریزی پست ها
24 ساعت / 7 روز هفته
تولید محتوای مناسبتی
طراحی 30 پست در ماه
تولید 1 ویدیو خلاقانه
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
بسته پایه
1.050.000 تومان
ندارد
ندارد
راه اندازی سیستم اتوماسیون
24 ساعت / 7 روز هفته
تحلیل و بررسی صفحه اینستاگرام
برنامه ریزی پست ها
24 ساعت / 7 روز هفته
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
بسته اختصاصی
برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید
ایجاد بسته اختصاصی مطابق نیازهای شما

نظرات کاربران

دکتر فرشته منصور
www.tamadoctor.ir
2015-12-07, 10:00
با استفاده از خدمات وب سایت اینستاگرام ایران، تعداد فالورها به شدت افزایش پیدا کرده و که این فالورها ارتباط خوبی با صفحه دارند. عکس ها هم به صورت منظم در صفحه پست می شوند.
سینا نصیری
www.tefalonline.com
2015-12-01, 10:12
عکس ها و ویدیوهایی که توسط وب سایت اینستاگرام ایران تولید شده است باعث افزایش کاربران و فروش وب سایت تفال آنلاین شده است.

وبلاگ

اینستاگرام و تغییر در الگوریتم آن

برای سال ها ما عادت کرده ایم که پست های دوستانمان در فضای مجازی را به ترتیب خاصی مشاهده کنیم. چنانچه خبرخوان خود را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دوباره باز کنید آن ستونی که می بینید تازه ترین خبرها به لحاظ زمانی را برای شما نمایش خواهد داد. هر چقدر پایین بروید پست ها و مطالب قدیمی تر می شوند.

برخورد با صفحات نامناسب مدلینگ در اینستاگرام

 

اینستاگرام اکنون به یک شبکه ی مجازی محبوب و پر مخاطب تبدیل شده است. از زمان تولدش در سال 2010 تا کنون اینستاگرام رشد چشمگیر مخاطبان و صفحاتش را شاهد بوده است. افراد و شرکت ها هر کدام برای خود صفحه ای را ایجاد کرده و عکس ها و ویدیوهای کوتاه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.  شرکت های فعال در زمینه های مختلف و افرادی که به صورت مستقل، حرفه ای را دنبال می کنند به شکل منظم به تبلیغ محصولات خود در اینستاگرام می پردازند.