با ما تماس بگیرید: 5-22661324(021)

مشاوره برای تبلیغات در اینستاگرام

جلسات مشاوره

بسته `` مشاوره `` ما مخصوص ۳ دسته از مشتریان طراحی شده است.

دسته اول، شرکتها و برندهای بزرگ هستند که معمولان به دلایل امنیتی تمایلی به برونسپاری بخش تبلیغات در شبکه های اجتماعی خود را ندارند؛ دسته دوم، کسب و کارهای کوچک که بودجه محدودی برای حضور و تبلیغات در شبکه های اجتماعی در نظر گرفته اند و ترجیح میدهند که بصورت مشاوره ای با اینستاگرام ایران کار کنند و کارهای پیج خود را خودشان انجام دهند. دسته آخر، کسب و کارهایی هستند که هنوز حضور جدی در شبکه های اجتماعی نداشته اند و برای شروع کار خود، نیاز به مشاوره و راهنمائی دارند. 

پس از دریافت درخواست، کارشناسان اینستاگرام ایران با مشتریان تماس می گیرند تا اطلاعات اولیه مانند نام صفحه، نام رقبا، اهداف و چشم انداز و ... را از آنها دریافت کنند. این اطلاعات در تهیه گزارش و ارائه راهکار مناسب جهت تبلیغات در اینستاگرام بسیار کلیدی خواهد بود. مشتریان می توانند سوالات اختصاصی خود در زمینه تدوین استراتژی، تولید محتوا، شیوه مدیریت صفحه اینستاگرام و ...  را با کارشناسان اینستاگرام ایران در میان گذاشته تا آنها بتوانند راهکاری عملی برای سوالات آنها طراحی کنند.

سپس بر اساس اطلاعات جمع آوری شده و با استفاده از نرم افزارهای تخصصی، اقدام به آنالیز صفحه مشتری و رقبا(دو رقیب) می کنیم. پس از چند روز، 3 گزارش تحلیلی آماده می گردد:

الف) یک گزارش از وضعیت کسب و کار و پیج مشتری 

ب) ۲ گزارش از وضعیت کسب و کار ۲ رقیب معرفی شده توسط مشتری 

در این گزارش ها موارد زیر مورد بررسی قرار می گیرد: 

  • روند رشد صفحه در یک بازه زمانی به تفکیک روز، هفته، ماه
  • اطلاعات فالوورها 
  • تعداد و نوع پست 
  • میزان تعامل کاربران
  • بررسی هشتگ ها
  • بهترین پست ها
  • بهترین زمان پست گذاری

پس از آماده سازی گزارشات، جلسه ای حضوری با مشتری تنظیم می گردد. گزارشات ذکر شده در ابتدای جلسه که معمولا با حضور آقای خسرو رونق، مدیر عامل شرکت نوآ برگزار میشود، تقدیم مشتری میگردد و سپس، ۵۵ دقیقه زمان پرسش و پاسخ اختصاصی به سؤالات و نقطه نظرات مشتری اختصاص داده میشود. 

لازم به یادآوری است، در صورتی که کسب و کارهای مختلف پس از جلسه مشاوره تمایل به استفاده از دیگر سرویسهای اینستاگرام ایران را داشته باشند، هزینه جلسه مشاوره به اعتبار آنها اضافه گشته و از مبلغ کل قرارداد کسر می شود.

 

جلسات مشاوره اینستاگرام

 

 

درخواست مشاورهتعیین وقت مشاوره در اینستاگرام ایران

دانلود نمونه گزارشدانلود نمونه گزارش

نظرات کاربران

دکتر فرشته منصور
www.tamadoctor.ir
2015-12-07, 10:00
با استفاده از خدمات وب سایت اینستاگرام ایران، تعداد فالورها به شدت افزایش پیدا کرده و که این فالورها ارتباط خوبی با صفحه دارند. عکس ها هم به صورت منظم در صفحه پست می شوند.
سینا نصیری
www.tefalonline.com
2015-12-01, 10:12
عکس ها و ویدیوهایی که توسط وب سایت اینستاگرام ایران تولید شده است باعث افزایش کاربران و فروش وب سایت تفال آنلاین شده است.

وبلاگ

اینستاگرام و تغییر در الگوریتم آن

برای سال ها ما عادت کرده ایم که پست های دوستانمان در فضای مجازی را به ترتیب خاصی مشاهده کنیم. چنانچه خبرخوان خود را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دوباره باز کنید آن ستونی که می بینید تازه ترین خبرها به لحاظ زمانی را برای شما نمایش خواهد داد. هر چقدر پایین بروید پست ها و مطالب قدیمی تر می شوند.

برخورد با صفحات نامناسب مدلینگ در اینستاگرام

 

اینستاگرام اکنون به یک شبکه ی مجازی محبوب و پر مخاطب تبدیل شده است. از زمان تولدش در سال 2010 تا کنون اینستاگرام رشد چشمگیر مخاطبان و صفحاتش را شاهد بوده است. افراد و شرکت ها هر کدام برای خود صفحه ای را ایجاد کرده و عکس ها و ویدیوهای کوتاه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.  شرکت های فعال در زمینه های مختلف و افرادی که به صورت مستقل، حرفه ای را دنبال می کنند به شکل منظم به تبلیغ محصولات خود در اینستاگرام می پردازند.