با ما تماس بگیرید: 5-22661324(021)

درباره اینستاگرام ایران

خوردن، خوابیدن، اینستاگرامیدن؛

در تابستان 2011 بنیان‌گذار تجارت ما، خسرو رونق فارغ التحصیل رشته ی تجارت الکترونیکی (E-Business & Ecommerce) از دانشگاه تورنتو و همچنین فارغ التحصیل رشته مارکتینگ از لندن، گروه اکسس نوا (Access Nova) را در تورنتوی کانادا راه اندازی کرد. به کارگیری تیمی حرفه ای و خلاق، نوا را توانمند ساخته است تا از عهده ی کمپین های بازاریابی اینترنتی بی نظیر برآید و با پذیرش هر نقش جدیدی پیشرفت کند. ما در نوا با تلفیق اجزای مبتکرانه و استراتژیک بازاریابی اینترنتی قابلیت این را داریم که به مشتریانمان ارزش واقعی دنیای تجارت را با استفاده از تکنیک های بازاریابی که به‌خوبی در آن مهارت یافته ایم و به کار می گیریم، عرضه کنیم.

در تابستان 2014 دفتر دوم خود را در تهران با تمرکز بر بازاریابی در اینستاگرام افتتاح کردیم. بازار این منطقه را به دقت مطالعه کردیم و با ویژگی های خاص و گوشه های متفاوت آن آشنا شدیم و توانستیم بسته های مفید و مؤثر بازاریابی اینستاگرامی را برای شرکت های بزرگی که با مشتریان نهایی در ارتباط هستند، تهیه کنیم. اکنون هدف ما تبدیل شدن به شماره یک کسب وکارهای بازاریابی اینستاگرامی در خاورمیانه است، و روی این هدف تمرکز داریم.

 

 

فلسفه ما؛

 تیم حرفه ای بازاریابی اینترنتی ما بر این باورند که حضور شرکت ها در اینستاگرام یکی از بخش های اساسی راهبردهای بازاریابی و برندسازی آنان است و ما روی این تمرکز داریم که به صاحبان برندها کمک کنیم تا مؤثرترین راهکارهای دستیابی به این اهداف را بیابند. ما ارزشمندترین خدمات پولی بازاریابی اینستاگرام را ارائه می کنیم و به طور اختصاصی به نیاز مشتریانمان به تجزیه و تحلیل کارآمد اینستاگرام و راهبردهای خودکارسازی مؤثر صفحه آنان می پردازیم.

 

ایجاد کمپین های اینستاگرامی که به موفقیت منجر می شوند

 

 برای موفقیت در دنیای بازاریابی اینستاگرامی به تیمی نیاز است که هم باتجربه باشند و هم با استعداد. ما با تلاش یکپارچه خود، توانسته ایم به این قابلیت دست پیدا کنیم که کمپین های موفق بازاریابی اینستاگرامی را به نحوی ایجاد کنیم که تقاضای مشتریانمان را برآورده کند. ما از طریق جلسات متعددی که برای شناخت نیاز مشتریان برگزار می کنیم قادریم یک طرح استراتژیک برپایه تجزیه وتحلیل و همچنین برآورد بازگشت سرمایه تهیه کنیم تا به مدلی منطقی برای حصول بهترین نتیجه ها برسیم. امروز از خدمات ما استفاده کنید و بازاریابی اینستاگرامی موفق را تجربه کنید.

ما با بررسی صفحات اینستاگرام، گزارشی جامع از عملکرد پیج تهیه می کنیم که این گزارش می تواند در تهیه و تدوین استراتژی موثر در جهت تبلیغات اینستاگرامی راه گشا باشد. مطالعه موردی همراه اول و ایرانسل از نمونه های این گزارشات هستند. 

 

امروز با ما تماس بگیرید

 برای شناخت بیشتر تیم حرفه ای اینستاگرام ما و آنچه می توانیم برای شما انجام دهیم، با ما تماس بگیرید و یا نمونه های کار ما را در مطالعات موردی موجود در سایت ببینید.

 

 

 

نظرات کاربران

دکتر فرشته منصور
www.tamadoctor.ir
2015-12-07, 10:00
با استفاده از خدمات وب سایت اینستاگرام ایران، تعداد فالورها به شدت افزایش پیدا کرده و که این فالورها ارتباط خوبی با صفحه دارند. عکس ها هم به صورت منظم در صفحه پست می شوند.
سینا نصیری
www.tefalonline.com
2015-12-01, 10:12
عکس ها و ویدیوهایی که توسط وب سایت اینستاگرام ایران تولید شده است باعث افزایش کاربران و فروش وب سایت تفال آنلاین شده است.

وبلاگ

اینستاگرام و تغییر در الگوریتم آن

برای سال ها ما عادت کرده ایم که پست های دوستانمان در فضای مجازی را به ترتیب خاصی مشاهده کنیم. چنانچه خبرخوان خود را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دوباره باز کنید آن ستونی که می بینید تازه ترین خبرها به لحاظ زمانی را برای شما نمایش خواهد داد. هر چقدر پایین بروید پست ها و مطالب قدیمی تر می شوند.

برخورد با صفحات نامناسب مدلینگ در اینستاگرام

 

اینستاگرام اکنون به یک شبکه ی مجازی محبوب و پر مخاطب تبدیل شده است. از زمان تولدش در سال 2010 تا کنون اینستاگرام رشد چشمگیر مخاطبان و صفحاتش را شاهد بوده است. افراد و شرکت ها هر کدام برای خود صفحه ای را ایجاد کرده و عکس ها و ویدیوهای کوتاه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.  شرکت های فعال در زمینه های مختلف و افرادی که به صورت مستقل، حرفه ای را دنبال می کنند به شکل منظم به تبلیغ محصولات خود در اینستاگرام می پردازند.