با ما تماس بگیرید: 5-22661324(021)

جستجو


وبلاگ سایت اینستاگرام ایران

هفت راه برای غلبه کردن بر الگوریتم جدید اینستاگرام

هفت راه برای غلبه کردن بر الگوریتم جدید اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی محبوب و پر طرفدار است که در مدت حدود 6 سال توانست به عدد 500 میلیون کاربر فعال دست پیدا کند. در طول عمر خود، این شبکه ی اجتماعی تغییرات گوناگونی را از سر گذرانده است. این دگرگونی های کوچک و بزرگ اینستاگرام را به یک شبکه ی اجتماعی پویا و به روز تبدیل کرده اند. حالا و پس از این سال ها، اینستاگرام تغییری بنیادی را درون فضای خود ایجاد کرده است. در واقع در ماه مارچ 2016 ، اینستاگرام اعلام کرد که می خواهد الگوریتم خود را تغییر دهد.

در الگوریتم پیشین اینستاگرام، عکس ها و ویدیوها صرفا بر اساس زمان پست شدنشان برای مخاطبان نمایش داده می شدند. هر کسی که زودتر و بیشتر پست می کرد دست بالا را در میان دیگران داشت. اما در الگوریتم جدید این موضوع به کلی دگرگون شده است. اینستاگرام در واقع اعلام کرد که بر اساس الگوریتم جدید، عکس ها و ویدیوهایی را به شما نمایش می دهد که فکر می کند " برای شما مهم ترین و جذاب ترین هستند." این امر به این معناست که حالا دیگر این اینستاگرام است که انتخاب می کند محتوای تولیدی توسط شما را به مخاطبانتان نشان بدهد یا خیر، دقیقا مانند فیس بوک.

این الگوریتم جدید باعث شده که شما مانند سابق مطمئن نباشید که آیا عکس ها و ویدیوهای تولید شده توسط شما به مخاطبانتان نمایش داده می شود یا خیر. اما اگر این راهنمایی ها را دنبال کنید خیالتان راحت خواهد بود که میزان تعامل مخاطبانتان با پست های شما پایین نمی آید.

1.مرتب پست بگذارید اما بیش از حد پست نکنید

همه ی شرکت ها زمانی که بازاریابی در شبکه های اجتماعی را آغاز می کنند درصدد موفقیت هستند، اما زمان کافی برای این کار صرف نمی کنند. اما پست کردن عکس در اینستاگرام زمان زیادی نمی خواهد. فقط کافی است یک عکس خوب بگیرید و آن را به اشتراک بگذارید. یادتان باشد که لازم است به صورت مرتب این کار را انجام دهید. چنانچه به صورت پیگیر و مرتب پست بگذارید میزان تعامل مخاطبان با پست هایتان بالا می رود. بالا رفتن میزان تعامل مخاطبان با پست هایتان یعنی این که اینستاگرام عکس ها و ویدیوهای شما را بیشتر و بهتر به نمایش خواهد گذاشت.

2.به افزایش دادن تعداد مخاطبانتان ادامه دهید

برای گسترده تر کردن جامعه ی مخاطبانتان می توانید از راهکارهای تبلیغاتی استفاده کنید. اما راه های بسیار دیگری هم وجود دارند که می توان با استفاده از آن ها تعداد مخاطبان را به صورت طبیعی افزایش داد. یکی از راه های بسیار خوب این است که افرادی را فالوو کنید که اکانت های مشابه شما را فالوو کرده اند. این کار باعث می شود آن افراد در قبال این کار، شما را فالوو کنند و این طوری تعداد مخاطبانتان افزایش می یابد. این طوری هم میزان محبوبیت و هم ضریب تعامل صفحه یا اکانت شما بالا می رود. این کار باعث می شود اینستاگرام عکس ها و ویدیوهای شما را بیشتر به نمایش بگذارد.

3.عکس های خوب به اشتراک بگذارید

ممکن است به نظرتان این یک نکته ی بدیهی برسد اما باید بدانید که افراد و برندهای مختلف به دفعات عکس های کم کیفیت، غیرجذاب و غیرخلاقانه به اشتراک می گذارند. پیش از این که عکس یا ویدیوی مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید از خودتان بپرسید: چه چیز جدید و خلاقانه ای در مورد این عکس یا ویدیو وجود دارد؟ آیا ایده ی تازه ای در آن وجود دارد؟ با ارسال آن می خواهم چه چیزی را بیان کنم؟

4.با دیگران تعامل کنید

همان طور که در مورد تمام شبکه های اجتماعی صدق می کند، باید مطمئن باشید که تمامی زمانتان را فقط و فقط صرف خود نمی کنید. باید برای دیگران هم وقت بگذارید و با آن ها تعامل کنید. این کار به اینستاگرام نشان خواهد داد که شما علاوه بر به اشتراک گذاری محتوای جذاب،فردی اهل تعامل هستید و از اینستاگرام برای ارتباط برقرار کردن با دیگران استفاده می کنید.

5.بدانید که چه نوع محتوایی مناسب است

بعضی وقت ها عکسی پست می کنید و شاهد هستید که نتایج بسیار خوبی می گیرید. دلایل موفقیت این پست تان را استخراج کنید. آیا به خاطر حضور فرد خاصی بوده است؟ آیا منظره ی جذابی بوده است؟ آیا روز خاصی آن را به اشتراک گذاشتید؟

زمانی که درمی یابید که چه چیزی باعث بالا بردن میزان تعامل کاربران می شود، می توانید برای پست های آینده تان هم برنامه ریزی کنید. هر چه قدر که صفحه یا اکانت شما میزان تعامل بیشتری را ثبت کند، اینستاگرام هم بیشتر پست های شما را نمایش خواهد داد.

6.از محتوای اختصاصی استفاده کنید

برای این که بتوانید الگوریتم جدید اینستاگرام را شکست دهید باید محتوایی تولید کنید که جذاب باشد و میزان تعامل مخاطبان با پست هایتان را بالا ببرد. تولید محتوای جذاب و اختصاصی می تواند این کار را برای شما انجام دهد. سعی کنید محتوایی بسیار نو و جذاب تولید کنید.

7.از ویدیوها استفاده کنید

بهره بردن از ویدیوها برای بازاریابی اکنون دیگر امری باسابقه است. در سالیان اخیر استفاده از بازاریابی ویدیویی رایج تر شده است. اینستاگرام به شما اجازه می دهد ویدیوهایی تا حداکثر یک دقیقه به اشتراک بگذارید. بنابراین حتما از این قابلیت استفاده کنید. ثابت شده است که ویدیوها میزان تعامل بسیار بالایی ایجاد می کنند و در افزایش میزان لایک و کامنت های شما تاثیر به سزایی دارند.

 

برای تبلیغات در اینستاگرام و کسب اطلاع از سرویس های اینستاگرام ایران، با ما تماس بگیرید. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

نظرات کاربران

سینا نصیری
www.tefalonline.com
2015-12-01, 10:12
عکس ها و ویدیوهایی که توسط وب سایت اینستاگرام ایران تولید شده است باعث افزایش کاربران و فروش وب سایت تفال آنلاین شده است.
دکتر فرشته منصور
www.tamadoctor.ir
2015-12-07, 10:00
با استفاده از خدمات وب سایت اینستاگرام ایران، تعداد فالورها به شدت افزایش پیدا کرده و که این فالورها ارتباط خوبی با صفحه دارند. عکس ها هم به صورت منظم در صفحه پست می شوند.

وبلاگ

اینستاگرام و تغییر در الگوریتم آن

برای سال ها ما عادت کرده ایم که پست های دوستانمان در فضای مجازی را به ترتیب خاصی مشاهده کنیم. چنانچه خبرخوان خود را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دوباره باز کنید آن ستونی که می بینید تازه ترین خبرها به لحاظ زمانی را برای شما نمایش خواهد داد. هر چقدر پایین بروید پست ها و مطالب قدیمی تر می شوند.

برخورد با صفحات نامناسب مدلینگ در اینستاگرام

 

اینستاگرام اکنون به یک شبکه ی مجازی محبوب و پر مخاطب تبدیل شده است. از زمان تولدش در سال 2010 تا کنون اینستاگرام رشد چشمگیر مخاطبان و صفحاتش را شاهد بوده است. افراد و شرکت ها هر کدام برای خود صفحه ای را ایجاد کرده و عکس ها و ویدیوهای کوتاه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.  شرکت های فعال در زمینه های مختلف و افرادی که به صورت مستقل، حرفه ای را دنبال می کنند به شکل منظم به تبلیغ محصولات خود در اینستاگرام می پردازند.